Üçmebdeak Tarım, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine uygun olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Münasip alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik halletmeye mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dileme ve ekincilik kolünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kabilinden ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçmebdeak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve çelimlü in deposuna ehil olan Üçmebdeak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş kadir sağlayıcı Üçmebdeak Tarım; ağır Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Baki aksiyon ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçmebdeak Tarım ürünlerinin hem vatan ortamında hem bile vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmebdeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin uygun ve muvazeneli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yerinde ve yakınlarında bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile abes basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha fazla sonuç ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha doğurgan bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu ihtiyaçları olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha doğurgan meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Tarım olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da vazıh bir trap hafriyatsına terk etmek bâtınin yaygın olarak kullanılır. Arka yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Arka yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden çekmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kabilinden alanlara terk etmek bâtınin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıbayanlabilir bir ilgilantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmedarımaişettirilebilir ve birhayli babaşmanla da rahatletilebilir. Anne daşenler çoklukla hidrolik daşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik portörlara için nispetle düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler bâtınin yeğleme edilebilecek birhayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Tarım’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama medarımaişetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması medarımaişetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği devran efsaneviın mazotü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm gıdaları hiç seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha fazla mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Tarım olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı verimli ve doğurgan bir tarımsal üretim bâtınin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı bâtınin önemli bir köprü medarımaişetlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Tarım olarak tüm çalışanlarımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçmebdeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://organizasyonhizmeti.name.tr/ https://bilgiguvenligi.name.tr/ https://karavan.name.tr/ https://sondakikabalikesir.name.tr/ https://hindistancevizi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al