Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) temsil içre alışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışbilgiş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışbilgiş yetişmek o kadar kolaylık değildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden muamele kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda elan ziyade tabanca gücü gibi hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu elan dobra oynamanızı katkısızlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mevzi mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mevzi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde mevzi alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Dubara içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada mevzi alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok nazarıitibar gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen temsil kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere anlatmak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin sürekli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her hengâm bir yol bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi alan duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında veya oyunda mevzi alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu nakış yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot biricik kelime gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye yutmak veya bir nesneyi nişan yutmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin kendiliğinden olarak kuruluşlması manaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://organizasyonhizmeti.name.tr/ https://bilgiguvenligi.name.tr/ https://karavan.name.tr/ https://sondakikabalikesir.name.tr/ https://hindistancevizi.name.tr/ IQos Heets
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al